ورود |عضويت پنج شنبه 30 خرداد ماه 1398

همكاران ارجمند

 

با سلام و احترام

پس از حمد خدا و درود و صلوات بر محمد و آل محمد(ص) ، خلق حماسه سياسي توسط ملت بزرگ ايران و يأس دشمنان انقلاب اسلامي را خدمت شما برادران و خواهران گرامي تبريك مي گويیم . بي شك خلق اين حماسه در شأن ملت ايران مي باشد حضور 70 درصدی پاي صندوق هاي رأي و انتخاب فرد مورد نظر لبيكي به نداي رهبري مبني بر خلق حماسه سياسي و پيامي است به دوستان و دشمنان انقلاب . پيام به دوستان كه انقلاب زنده و  بالنده در مسير شكوفائي قدم مي نهد و ذره اي از آرمانهاي نظام اسلامي ، امام و شهداء كوتاه نمي آيد و پيام به دشمنان كه با همه ياوه سراييهاي شما مبني بر مأيوس نمودن مردم از حضور در انتخابات و گره زدن تمام مشكلات اقتصادي بوجود آمده به نظام اسلامي ،اما باز هم مردم خط بطلاني بر اين امور كشيدند و فهماندند معتقد به نظام ، رهبري و قانون اساسي هستند و بوجود آمدن مشكلات عديده اقتصادي را به اصل انقلاب و نظام گره  نمي زنند انتخاب جناب حجه الاسلام روحاني به رياست جمهوري اسلامي ايران براي اشخاص نكته سنج داراي پيام هايي است :

 اولاً پاسخي است به اشخاص كج فهم در داخل و خارج كه با پروپاگاندای رسانه ای از چندین ماه مانده به انتخابات با طرح انتخابات آزاد تلاش کردند تا القاء نمایند انتخابات در ایران آزاد نیست ودر ادامه دروغ بزرگ مهندسی شدن انتخابات را در گستره رسانه ای ومجازی پمپاژ کردند می باشد.

ثانياً انتخاب شخصي كه با حكم مقام معظم رهبري در دو عرصه مهم يعني مجمع تشخيص مصلحت نظام و  شوراي عالي امنيت ملي فعاليت مي نمايد وداراي سوابق متعدد انقلابي مي باشد مهر تاييدی است بر اينكه مردم ارادت به نظام و رهبري را در هر حالي حفظ مي نمايند .

ونكته آخر به منتخب ملت كه سعي نمايد با تدبير و خرد ورزي تهديدات دشمنان را به فرصت تبديل نمايد. پاسدار خون شهداء و زحمات امام و دلسوزان نظام باشد . بنا بر فرموده رهبري معظم قول بدهند كه دست اطرافيان و وابستگان خود رادر مصدر امور باز نگذارند . به اميد موفقيت ملت بزرگ ايران در همه عرصه ها

 

علی اکبر عسگری

مسئول دفترنمایندگی رهبری در جهادکشاورزی شهرستان اصفهان

 
Copyright (c) 1398/03/30 پرتال مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا