ورود |عضويت يكشنبه 29 فروردین ماه 1400
شرح خبر
1399/12/27

مراسم آیین تودیع و معارفه


مراسم تودیع و معارفه معاون اداری و مالی شهرستان جهادکشاورزی شهرستان اصفهان با حضور مسئولین سازمان و همکاران شهرستان

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان ، مراسم تکریم آقای مهندس محمد هادی کاراندیش و معارفه آقای مهندس محمدرضا عابدی معاون اداری و مالی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان با حضور آقای مهندس رستمی معاونت بهبود تولیدات گیاهی  سازمان جهاد کشاورزی استان و تعدادی از روسای دستگاههای اجرایی شهرستان و نیز مسئولین مراکز جهاد کشاورزی مدیریت جهاد کشاورزی اصفهان با توجه به محدودیت های رعایت فاصله هوشمند برگزار شد.

در این مراسم آقای مهندس رستمی معاونت بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه و صادقانه آقای مهندس کاراندیش که به افتخار بازنشستگی نائل گردیده اند با بر شمردن فضائل اخلاقی و سوابق علمی، و مدیریتی ایشان برای وی آرزوی صحت و سلامت و موفقیت نمودند. 

در ادامه ایشان با معرفی آقای مهندس عابدی و برشمردن سوابق و خصوصیات اخلاقی، وی را جایگزینی بسیار مناسب به جای مهندس کاراندیش برشمردند. ایشان از همکاران درخواست همکاری و همراهی با معاونت جدید را نموده و در ادامه  آقای مهندس انصاری مدیر  جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان ضمن ابلاغ، مراتب تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه مهندس کاراندیش طی دوران خدمت و تبریک به نائل شدن به افتخار بازنشستگی، سرپرست معاونت اداری و مالی جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان را به آقای مهندس عابدی ابلاغ نمودند.

آقای  مهندس کاراندیش ضمن تقدیر و تشکر از مدعوین و ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در زمان خدمت در تمامی بخش ها ، از زحمات پرسنل خدوم مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان که با همدلی و همکاری موفقیت های شاخصی را رقم زدند تشکر نموده و برای آقای مهندس عابدی آرزوی موفقیت نمودند.

 

استفاده از اين خبر بدون ذكر منبع ممنوع است
نظرات شما
افزودن نظر شما
ارسال نظر
بازگشت
 
  نظرسنجي
نظر شما در مورد این پرتال چیست؟

 

تعداد جوابها : 1232

عالی : 78%
خوب : 2%
متوسط : 2%
ضعیف : 19%

  ارسال  
  كاربران بر خط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 118
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 118

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 4705198
Visitors بازديد هاي امروز: 1762
Visitors بازديد هاي ديروز: 1242
Copyright (c) 1400/01/29 پرتال مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا