ورود |عضويت پنج شنبه 26 تیر ماه 1399
شرح خبر
98/10/19

برگزاری کلاس آموزشی ترویجی امامزاده عبدالعزیز


برگزاری کلاس  آموزشی ترویجی بیماریهای طیور ویِژه مددکاران

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی اصفهان، مسئول روابط عمومی امامزاده عبدالعزیز بیان کرد:برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه تحت عنوان کنترل بیماری های طیور در قالب اصول بهداشت و امنیت زیستی در واحدهای مرغداری در روز یکشنبه مورخ 08 / 10 / 98در سالن جلسات مرکز جهاد کشاورزی امامزاده عبدالعزیز با حضور 32نفر از مددکاران و کشاورزان برگزار گردید .

در این دوره آقای دکتر نیازی محقق اداره کل دامپزشکی استان اصفهان در ابتدا به بیان علائم چند بیماری مشترک بین طیور و انسان پرداخته و در ادامه راههای پیشگیری از ابتلای طیور در واحد های مرغداری از جمله ضدعفونی ،کنترل حیوانات موذی و جوندگان در انبار و سالن مرغداری و ..... را ارائه نمودند ، در ادامه به بیان علائم بیماری آنفولانزا در طیور پرداختند و مطالب ارزنده ای را در قالب آموزش تئوری و همچنین پاور پوینت در این باره برای حاضرین ارائه نمودند که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت و در پایان به سوالات و ابهامات شرکت کنندگان در خصوص مطالب ارائه شده پاسخ داده شد.

به نظر می_رسد با توجه به نگهداری طیور در اکثر خانه های روستایی بخش و نداشتن اطلاعات کافی در خصوص کنترل و پیشگیری بیماریها برگزاری این_گونه کارگاهای آموزشی و توانمندسازی نیروهای فعال و بالقوه و انتقال یافته ها به سایر بهره برداران امری ضروری و مثمر ثمر باشد.

 

استفاده از اين خبر بدون ذكر منبع ممنوع است
نظرات شما
افزودن نظر شما
ارسال نظر
بازگشت
 
  نظرسنجي
نظر شما در مورد این پرتال چیست؟

 

تعداد جوابها : 1191

عالی : 80%
خوب : 1%
متوسط : 1%
ضعیف : 17%

  ارسال  
  كاربران بر خط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 35
Members اعضاء: 1
مجموع كاربران مجموع: 36

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 4206201
Visitors بازديد هاي امروز: 420
Visitors بازديد هاي ديروز: 1704
Copyright (c) 1399/04/26 پرتال مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا