ورود |عضويت يكشنبه 28 مهر ماه 1398
Module Border Module Border
  شرح خبر 
98/04/16

جلسه کارگروه تخصصی باغبانی با محوریت گیاهان دارویی


برگزاری جلسه کارگروه تخصصی باغبانی با محوریت گیاهان دارویی در اداره جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان

به گزارش واحد روابط عمومی جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان روز پنج شنبه مورخ 13/4/98 جلسه کارگروه تخصصی باغبانی با محوریت گیاهان دارویی در سالن جلسات اداره جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان برگزار گردید.

طی این جلسه در ابتدا آقای مهندس صادقی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان در خصوص لزوم و اهمیت توسعه گیاهان داروئی و محدودیت کمی و کیفی منابع آبی شهرستان و لزوم اصلاح الگوی کشت صحبت نمودند. در ادامه آقای مهندس دهقان مسئول واحد باغبانی جهاد کشاورزی این شهرستان برنامه عملیاتی گیاهان داروئی سال زراعی 99-98 را به تفکیک هر مرکز و نوع محصول ارائه نمودند. پس از آن خانم دکتر میری و آقای مهندس میردامادی محققین مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان اصفهان در مورد سوابق اجرای کشت متراکم زعفران و مزایای آن صحبت نمودند و حاضرین در جلسه در مورد تفاوت های دو نوع کشت متراکم و معمولی زعفران بحث و تبادل نظر نمودند.

در پایان مقرر گردید برنامه عملیاتی گیاهان داروئی سال زراعی 99-98 در اسرع وقت توسط واحد باغبانی به مراکز تابعه شهرستان ابلاغ و همچنین با هماهنگی اداره ترویج شهرستان، برنامه آموزشی گیاهان داروئی سال زراعی 99-98 همراه با برنامه عملیاتی به مراکز مذکور ارسال گردد. علاوه بر آن مقرر شد سایت الگوئی کشت متراکم زعفران از مرحله کاشت تا برداشت در سال جاری توسط واحد باغبانی با هماهنگی اداره ترویج ایجاد گردد.

استفاده از اين خبر بدون ذكر منبع ممنوع است
نظرات شما
افزودن نظر شما
ارسال نظر
بازگشت
Module Border Module Border
 
Copyright (c) 1398/07/28 پرتال مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا