ورود |عضويت شنبه 31 فروردین ماه 1398

 

آخرین تاریخ بروز رسانی 1398/01/31

  اطلاعيه های فنی واجرایی
جدول حق بیمه و حداکثر تعهد بیمه گر زراعت های بهاره استان در سال زراعی 97-96 - چهارشنبه 02 خرداد ماه 1397
جدول حق بیمه و حداکثر تعهد بیمه گر زراعت های بهاره استان در سال زراعی 97-96   بيشتر...

استفاده از مزایای بیمه ای طرح کارورزی و اشتغال
قابل توجه بنگاه های تولیدی کشاورزی و دانش آموختگان دانشگاهی واحدهای تولیدی کشاورزی اعم از دامداریها، گلخانه ها ، واحدهای صنایع تبدیلی کشاورزی و دانش آموختگان دانشگاهی جهت استفاده از مزایای بیمه ای طرح کارورزی و اشتغال می توانند در سامانه www.karvarzi.mcls.gov.ir ثبت نام نمایند. ضمنا جهت آگاهی و رفع هرگونه ابهام متقاضیان دستورالعمل اجرایی آیین نامه طرح در سامانه مذکور قید گردیده است.   بيشتر...

پارک کسب وکارهای نوین و سامانه 193
متقاضیان دارای مجوز مشاغل خانگی که به لحاظ نحوه فعالیت کیفیت محصولات و رعایت استانداردها وضعیت مطلوبی دارند می توانند در صورت تمایل از خدمات سامانه مذکور بهره مند گردند  

بیمه سازه و تاسیسات گلخانه - پنج شنبه 19 مرداد ماه 1396
در راستای توسعه بیمه محصول و سازه گلخانه های استان تنها سازه، پوشش و تاسیسات گلخانه هایی تحت پوشش بیمه قرار خواهند گرفت که در حال بهره برداری بوده و دارای محصول باشند.   بيشتر...

قابل توجه متقاضیان استفاده از تسهیلات خرید ماشین آلات کشاورزی
با توجه به تخصیص تسهیلات خرید ماشین آلات کشاورزی، متقاضیان می توانند ضمن مراجعه به مراکز جهاد کشاورزی جهت درخواست خرید ماشین آلات موردنیاز خود اقدام نمایند.  

کشاورزان و باغداران گرامی
تشخیص روشهای مناسب مبارزه با آفات، بیماری ها و علفهای هرز بوسیله کارشناسان متخصص در کلینیک های گیاهپزشکی صورت میگیرد. جهت دریافت توصیه های مناسب با کلینیک های گیاهپزشکی واقع در دهستان در ارتباط باشید.  

  جستجو در آرشیو اخبار
جستجو 

97/08/13

اجرای برنامه رادیویی پیک روستا با حضور مدیر جهاد کشاورزی شرستان اصفهان


معرفی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های روستا و منطقه و همچنین کشاورزان پیشرو از اهداف سازمانی جهت افزایش انگیزه روستاییان و به تبع آن ترغیب و هدایت سرمایه‌گذاران جهت سرمایه‌گذاری در منطقه است.

آقای مهندس احمدی مسئول مرکز جهاد کشاورزی جرقویه سفلی با بیان این مطلب افزودند در همین راستا با دعوت از گروه برنامه‌سازی رادیویی پیک روستا و با حضور جناب آقای مهندس صادقی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان و آقای مهندس نیکبخت از اداره تولیدات گیاهی شهرستان، برنامه رادیویی با محوریت معرفی پتانسیل ها و دستاوردهای برجسته روستای گنج آباد از توابع بخش جرقویه سفلی انجام گرفت. در پایان جناب آقای مهندس صادقی و آقای مهندس احمدی ضمن قدردانی از زحمات برنامه‌سازان با بیان مطالبی شماری از موانع و مشکلات توسعه روستا و کشاورزان را برشمردند.

لازم به توضیح است این برنامه پر محتوا که جمعه شب‌ها ساعت 21:30 به مدت حدود 45 دقیقه از رادیو اصفهان پخش می‌شود در هفته‌های اخیر در روستاهای قارنه، حسین‌آباد و آذرخواران از همین منطقه نیز تهیه گردیده است.             

 

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
  اخبار شهرستان اصفهان
  RSS اخبار سازمان جهادکشاورزی استان با فرمت

 

  نظرسنجي
نظر شما در مورد این پرتال چیست؟

 

تعداد جوابها : 777

عالی : 75%
خوب : 2%
متوسط : 2%
ضعیف : 21%

  ارسال  
Copyright (c) 1398/01/31 پرتال مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا