ورود |عضويت شنبه 31 فروردین ماه 1398

 

آخرین تاریخ بروز رسانی 1398/01/31

  اطلاعيه های فنی واجرایی
جدول حق بیمه و حداکثر تعهد بیمه گر زراعت های بهاره استان در سال زراعی 97-96 - چهارشنبه 02 خرداد ماه 1397
جدول حق بیمه و حداکثر تعهد بیمه گر زراعت های بهاره استان در سال زراعی 97-96   بيشتر...

استفاده از مزایای بیمه ای طرح کارورزی و اشتغال
قابل توجه بنگاه های تولیدی کشاورزی و دانش آموختگان دانشگاهی واحدهای تولیدی کشاورزی اعم از دامداریها، گلخانه ها ، واحدهای صنایع تبدیلی کشاورزی و دانش آموختگان دانشگاهی جهت استفاده از مزایای بیمه ای طرح کارورزی و اشتغال می توانند در سامانه www.karvarzi.mcls.gov.ir ثبت نام نمایند. ضمنا جهت آگاهی و رفع هرگونه ابهام متقاضیان دستورالعمل اجرایی آیین نامه طرح در سامانه مذکور قید گردیده است.   بيشتر...

پارک کسب وکارهای نوین و سامانه 193
متقاضیان دارای مجوز مشاغل خانگی که به لحاظ نحوه فعالیت کیفیت محصولات و رعایت استانداردها وضعیت مطلوبی دارند می توانند در صورت تمایل از خدمات سامانه مذکور بهره مند گردند  

بیمه سازه و تاسیسات گلخانه - پنج شنبه 19 مرداد ماه 1396
در راستای توسعه بیمه محصول و سازه گلخانه های استان تنها سازه، پوشش و تاسیسات گلخانه هایی تحت پوشش بیمه قرار خواهند گرفت که در حال بهره برداری بوده و دارای محصول باشند.   بيشتر...

قابل توجه متقاضیان استفاده از تسهیلات خرید ماشین آلات کشاورزی
با توجه به تخصیص تسهیلات خرید ماشین آلات کشاورزی، متقاضیان می توانند ضمن مراجعه به مراکز جهاد کشاورزی جهت درخواست خرید ماشین آلات موردنیاز خود اقدام نمایند.  

کشاورزان و باغداران گرامی
تشخیص روشهای مناسب مبارزه با آفات، بیماری ها و علفهای هرز بوسیله کارشناسان متخصص در کلینیک های گیاهپزشکی صورت میگیرد. جهت دریافت توصیه های مناسب با کلینیک های گیاهپزشکی واقع در دهستان در ارتباط باشید.  

  جستجو در آرشیو اخبار
جستجو 

97/08/09

بازدید کارشناسان حفظ نباتات اصفهان از باغات انار رامشه


با توجه به طغیان آفت مگس میوه مدیترانه ای در استان اصفهان و به منظور بررسی وضعیت این آفت در منطقه جرقویه علیا و بازدید از تله های فرمونی نصب شده در باغات این منطقه کارشناسان سازمان حفظ نباتات استان آقایان مهندس مقدس و مهندس بارانیان ، مسئول واحد حفظ نباتات مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان خانم مهندس گلابی و معاون فنی و اجرایی این شهرستان آقای مهندس رجایی از انارستان های دهستان رامشه بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید ضمن بررسی تله های فرمونی توصیه های فنی و کارشناسی به باغداران انجام شد و مقرر گردید در برخی از باغات با تراکم شکار بالا تله های سراتراپ نصب و طعمه پاشی صورت گیرد.

در پایان از کارخانه سبزی خشک کنی رامشه با مدیریت مهندس حسینی بازدید به عمل آمد و از نزدیک روند تهیه سبزیجات خشک مورد برسی قرار گرفت.                  

 

 

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
  اخبار شهرستان اصفهان
  RSS اخبار سازمان جهادکشاورزی استان با فرمت

 

  نظرسنجي
نظر شما در مورد این پرتال چیست؟

 

تعداد جوابها : 777

عالی : 75%
خوب : 2%
متوسط : 2%
ضعیف : 21%

  ارسال  
Copyright (c) 1398/01/31 پرتال مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا